ProVisine | Faydalı Mi ⭐️ Sahtekarlığı ⭐️ Faydaları Ve Zararları

Eski fiyat 500 ₺.
Paylaşıma göre 249
Promosyon biter:

Ürün tanıtımı

Fiyat🔥249₺
Forumdan yorumlar⭐️9.1/10
Resmi internet sitesiBuraya tıklayın
Hammadde🍀%100 doğal
Kullanım için talimatlar✅Buraya bak
Yan etkiler❌HAYIR
Eczanelerde bulunur mu?HAYIR
Bu bir aldatmaca mı?⛔️Orijinal eserler

ProVisine , görme yetinizi doğal bir şekilde korumak için eksiksiz, güçlü ve güvenli yeni bir tamamlayıcıdır. Her açıdan görsel esenliği destekleyen bir kompozisyon. Bu, ürünün sabit bir fiyata satıldığı resmi web sitesinde beyan edilen şeydir.

ProVisine’ın bileşimi hangi bileşenlere sahiptir? O nasıl çalışır? Onu kim ve nasıl işe almalı? Sonraki birkaç satırda her şeyi öğrenelim.

Yakın görme sorunları

Uzman görüşlerine göre 40’lı yaşlarındaki pek çok kişi yakını görmekte zorlanıyor. Zamanla azalan görme tamamen doğaldır ve genellikle kolayca çözülebilir. İşte insanların yakını görmekte zorlanmasının en yaygın nedenleri ve nasıl müdahale edileceği.

Neden olayları yakından göremiyorum?

Yakın mesafeden nesneleri net görememe birkaç durumun sonucu olabilir. Bulanık yakın görüşe neden olan yaygın bir görme durumuna uzak görüşlülük denir. Uzak görüşlülük tipik olarak ışığın dolaylı olarak retina üzerinde odaklanmasına neden olan düz bir kornea veya kısa göz küresinin sonucudur.

Uzak görüşlülük normalde yaşla birlikte gelişmez, ancak presbiyopi adı verilen bir durumun yaşa bağlı semptomları olabilir.

Presbiyopinin nedenleri nelerdir?

Uzman görüş ve görüşlerine göre presbiyopi, ilerleyen yaşa bağlı olarak merceğin giderek kalınlaşmasından kaynaklanır. Gözbebeklerimiz aslında yaşamımız boyunca büyümese de, gözlerimizdeki kaslar ve dokular zamanla esnekliklerini kaybederler ve bunun sonucunda görüşte azalma meydana gelir.

Presbiyopunuz varsa, odaklanmak için telefonunuzu gözünüze yaklaştırmanız veya uzaklaştırmanız gerektiğini fark edebilirsiniz. Gözlerdeki sürekli gerginlik, göz yorgunluğuna ve baş ağrısına neden olabilir. Bu belirtileri yaşarsanız, hemen harekete geçmelisiniz.

çareler

Presbiyopinin oldukça basit bir çaresi var. Ameliyat bir seçenek olsa da, çoğu insan okuma gözlüğü ve diğer reçeteli gözlükleri kullanarak başarıyı yakalar. Çizgisiz çift odaklılar olarak da bilinen progresif camlar, uzun mesafeli görüşü etkilemeden yakın mesafeli görüşü iyileştirerek presbiyopinin etkilerini azaltır. Benzer bir teknoloji multifokal kontakt lenslerde mevcuttur.

Birçok kişi, gözlüklerin görsel netliği artırarak ve göz yorgunluğu ve baş ağrısı gibi günlük semptomları azaltarak yaşam kalitelerini önemli ölçüde artırabildiğini keşfetmiştir.

Görüşteki kademeli azalma sinir bozucu olabilir, ancak kesinlikle fizyolojiktir ve kolayca çözülebilir. Yakını görmede sorun yaşıyorsanız, doğru görme işlevini destekleyebilecek bir takviye almayı deneyin.

ProVisine: görme için faydaları

ProVisine’ın patentli formülü geçerli bir destek olabilir:

 • Görme bozukluğu ve göz şişmesi durumunda – Lutein, yaban mersini özü ve zeaksantin şişmeye, koyu halkalara ve kötüleşen görüşe karşı koyar;
 • Miyop ve hipermetrop durumunda – Beta-karoten, gözün çeşitli mesafelerde net görme yeteneğini destekler;
 • PC önünde çok zaman geçirirseniz – Flavonoidler yorgunluğu azaltır, UV radyasyonunu yansıtmaya yardımcı olan gözler için koruyucu bir bariyer oluşturur.

İşte ProVisine’ı çoğu rakip üründen (eczanelerde, Hepsiburada’da, Ebay’de veya Aliexpress’de satılıyor olsun) farklı kılan özellikler.

 • ProVisine’ın doğal bileşimi yan etkilere veya kontrendikasyonlara neden olmamalıdır;
 • Kapsüller herkes için uygundur;
 • Ürünü kullanmanın etkisi, almayı bıraktıktan sonra da devam edebilir;
 • Kombine etkiler, görme ile ilgili tüm rahatsızlıklara doğal olarak karşı koymanızı sağlar.
 • Kapsüller aynı zamanda vücudu sağlığı ve esenliği bozan tüm zararlı maddelerden arındırmaya yardımcı olur;
 • Aktif bileşenler, sinir uçlarının sağlığını destekler, böylece yorgunluk ve kızarıklığın ortaya çıkmasını önler;
 • Aktif bileşenler, göz basıncını ve retina dekolmanını önlemeye yardımcı olur.

Lütfen dikkat: Etkiler ve sonuçlar kişiden kişiye değişebilir.

ProVisine: içerikler ve kompozisyon

ProVisine buy, doğal ve sinerjik olarak aktif bir bileşime sahiptir.

Formülasyon 3 ana bileşen içerir:

 • yaban mersini özü;
 • havuç suyu özü;
 • Yaban mersini yaprağı ekstresi.

Formülasyonuna hayat vermek için kullanılan tüm bileşenler benzersiz bir işlemle üretilir. Tam da bu nedenle özler ve bitkisel maddeler tüm avantajlarını koruyarak ürünü çok güçlü kılar. Ayrıca, vitamin ve minerallerin eklenmesi vücudun güçlenmesine yardımcı olur ve ana bileşenlerin etkisini destekler.

Görüşler, incelemeler ve yorumlar

ProVisine, müşteri incelemelerinde, incelemelerinde ve forum yorumlarında büyük bir popülerlik kazanmış olan görüş geliştirici kapsüllerdir. Oftalmik sorunların sıklıkla tartışıldığı çevrimiçi forumlar ve Alfemminile forumu, ürünün özellikle başarılı olduğunu gösteriyor. Binlerce kullanıcı zaten kendileri için denedi veya sevdikleri için satın aldı. Onlara göre, daha iyi odaklanmak için doğal çare kullanmak, glokom semptomlarının ve göz yorgunluğunun giderilmesine yol açar. Bir monitörün önünde uzun süre çalışmaktan kaynaklanan göz sorunları olan birçok genç, iyi bir görüş için bu çareyi kullanır. ProVisine incelemelerinde sonunda baş ağrısı ve yorgunluğun sonuna geldiklerini yazıyorlar.

Özel bir ProVisine forumu veya resmi Altroconsumo incelemesi bulamadık.

ProVisine doktorlarının görüşleri

Uzmanların görüşlerine göre, bu ürünü gerçekten geçerli kılan tam olarak bileşenlerin seçimidir. ProVisine formülü, havuçların yüksek karoten ve lutein içeriğini, yaban mersini yapraklarının prosiyanürlerini ve yaban mersininin biyoflavonoidlerini birleştirir. ProVisine, tam görme desteği sağlamayı ve görsel sistem dokularının yorgunluğunu ve “yaşlanmasını” önlemeyi amaçlar.

Bu nedenle, incelemelerin ve görüşlerin de onayladığı gibi, ProVisine kapsüllerinin günlük alımı şişliği gidermeye, görüşü geri kazanmaya ve göz hastalıklarına karşı korumaya yardımcı olur.

Kötü yorumlar

Birçok incelemeye baktığımızda, Okulax hakkında olumsuz yorumlarla da karşılaştık. Doğal olarak tartışmayı takip ettik ve daha iyi bir görüş için artık orijinal ürünün taklitlerinin olduğunu öğrenince şaşırdık. Tüketiciler, tanınmış bir eczane zincirinden dolandırıcılık yoluyla ProVisine damlaları ve kapsülleri satın aldı. Ancak eve geldiklerinde kutudan kalite sertifikasının eksik olduğunu gördüler. Ancak ürünü içmeye başladılar ama bir fark yaratmadı. Orijinal ürünün sadece resmi sayfada olduğunu görünce dolandırıldıklarından şikayet ediyorlar.

Türkiye’da ProVisine Fiyatı – Nereden Alınır?

Göz kapsüllerini nereden satın alabilirim ve fiyatları ne kadardır?

Üretici, katı bir münhasır dağıtım politikası sürdürmeyi tercih etmektedir. ProVisine kapsülleri, Türkiye’da resmi web siteleri aracılığıyla iyi bir fiyata bulunabilir. Tek elle ürün dağıtımının avantajları vardır. Better Vision kapsülleri, dağıtım yapılan her ülkede aynı ProVisine fiyatıdır. Değer Almanya, Macaristan ve Romanya’dan farklı değil. Sadece yerel para biriminize uyacak şekilde yeniden hesaplıyoruz!

Daha iyi görüş için ProVisine biyokapsülleri, biyokozmetik için standart prosedüre göre Bulgaristan’da ucuza sipariş edilir. Bu konu hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa, sipariş verme ve teslimat yöntemiyle ilgili ayrıntılı makalemize göz atın!

İşte resmi web sitesine bağlandıktan sonra, ProVisine’ı doğrudan evinizde çok indirimli bir fiyata almanızı sağlayacak üç adım!

 1. Sipariş formunu doldurun – Adı ve telefon numarasını belirtin;
 2. Operatörün çağrısına cevap verin – Size danışacak ve teslimat adresini ileteceğiniz uzman;
 3. Teslimatta Öde – Ön ödeme gerekmez. Sipariş verildikten birkaç gün sonra kargoya verilir.

Eczanede veya Hepsiburada’da ProVisine – Dolandırıcılık

ProVisine ticari zincir eczanelerde mevcut değildir. eMag gibi portallar yalnızca taklit ürünlerle dolandırıcılık sunar. Birkaç kez ProVisine’ın Hepsiburada ve Trovaprezzi’ye düşmesiyle yayılan dolandırıcılıklarla karşılaştık. Orijinal ürün damla değil kapsül şeklindedir.

ProVisine kapsülleri nasıl alınır – Dozaj ve kullanma talimatı

Doktorlar, müşterilere kullanım talimatlarına ve uygun doza uymalarını tavsiye eder. ProVisine kapsüllerinin broşürü ticari ambalajlarda mevcuttur. Güvenli alım için önerilen günlük dozun ayrıntılı bir açıklamasını içerir. Talimatları takip etmek kolaydır ve göz düzelticinin hiçbir yan etkisi yoktur. Tamamen hipoalerjenik bir bileşime sahiptir.

ProVisine göz kapsülleri şu şekilde kullanılır:

 1. Günde 3 adede kadar Okulax kapsülü yemeklerle birlikte bir bardak su ile alınız.
 2. Bilgisayar başında çalışırken her saat başı mola verin.
 3. Doğru yiyin ve işlemi tüm bir takvim ayı boyunca her gün tekrarlayın!

ProVisine Kontrendikasyonları ve yan etkileri

Doğal ilaç ProVisine bir kalite sertifikasına sahiptir ve klinik araştırmalardan geçmiştir. Herhangi bir kontrendikasyon veya olumsuz yan etki tespit edilmemiştir. Tersine, insanlar metabolizmalarının hızlandığını ve biraz kilo verdiklerini bildirirler. Kullanıcı incelemelerinde şikayetler veya sorun uyarıları yoktur.
Doğal bir ürün olan ProVisine, ilaç değil, gıda takviyeleri kategorisine aittir. Sırasıyla, ürün Türkiye’da Minsan sertifikasına tabi değildir.

Telkin

Katarakt en sinsi göz hastalıklarından biridir. Görünen nesnelerden gelen ışık ışınlarının, retinanın ışığa duyarlı hücrelerine ulaşması için mercekten geçmesi gerekir. Bunu önlemek için gözlerinizi hem UVA hem de UVB ışığını bloke eden lenslerle koruyun ve sigara içmekten kaçının. Tansiyonunuzu kontrol etmek, kilonuzu kontrol altında tutmak ve diyabetinizi yönetmek de önemlidir.

Sonuç :  ProVisine, gözlerinizin sağlığı için çok güçlü ve doğal bir müttefiktir. Görme yeteneğini korumaya yardımcı olur ve doğal maddeler içermez. Birçok oftalmoloji uzmanının görüşüne göre, para için gerçekten uygun bir değere sahip güvenli bir üründür.

Dr. Iliya Trendafilov

Director of the Research Center ``National Center for Medical Research'', doctor of medical sciences, winner of several national awards, therapist, nutritionist. Work experience: 42 years.