Kollagen Intensive | Nedir ⭐️ Eczane Fiyatı ⭐️ Kullanıcı Yorumları

Eski fiyat 500 ₺.
Paylaşıma göre 249
Promosyon biter:

Ürün tanıtımı

Fiyat🔥249₺
Forumdan yorumlar⭐️9.1/10
Resmi internet sitesiBuraya tıklayın
Hammadde🍀%100 doğal
Kullanım için talimatlar✅Buraya bak
Yan etkiler❌HAYIR
Eczanelerde bulunur mu?HAYIR
Bu bir aldatmaca mı?⛔️Orijinal eserler

Kollagen Intensive krem, belirgin hücre yenilenmesini sağlar, derin taklit veya yaşlanma kırışıklıklarını düzeltmeye yardımcı olur ve ayrıca yüzün ovalini özetler ve yaşlılık lekelerini aydınlatır. Besleyici ve nemlendirici özelliklere sahiptir, iltihaplı reaksiyonlara karşı korur ve sivilce oluşumunu engeller. Kollagen Intensive kırışıklık karşıtı krem, normal bir kremden daha hızlı emilir, özel mikropartiküller dermisin derin katmanlarına nüfuz ederek maske etkisi yaratmadan yüz kaslarını gevşetir. Bu, Botox enjeksiyonlarına benzer, ancak enfeksiyon riski yoktur.

Laboratuvar çalışmaları, tedavinin yalnızca %100 doğal içerikler içerdiğini göstermiştir ve klinik araştırmalar, ürünün gerçekten etkili olduğunu, klinik çalışmaların sonuçlarının kanıt olarak gösterdiğini göstermiştir. Tedavi sonunda cilt kaybettiği tazeliğini, elastikiyetini, doğallığını ve parlaklığını geri kazanır. Yaşlılık lekeleri kaybolur ve cilt parlar.

Kollagen Intensive kremin gençleştirici etkileri hakkında sizleri bilgilendirmek için bu yazımızı oluşturduk. Kremin ciltte nasıl etki gösterdiğini, nasıl kullanılması gerektiğini ve en uygun fiyata nereden alınabileceğini göreceksiniz. Üreticinin web sitesinde hem bu alandaki uzmanların görüşlerini hem de kremi kullanan kişilerin çok sayıda ayrıntılı incelemesini bulabilirsiniz. Ayrıca, klinik çalışmaların sonuçları çok kesindir. Şu anda tavsiyemiz, bu makaledeki bilgileri sabırla sonuna kadar gözden geçirmek ve böylece bu tedaviyle ilgili kompozisyon, aktif bileşenler, prospektüs, kullanım yöntemi, forum incelemeleri, görüşler, fiyat gibi tüm detayları keşfetmektir. eczanede, kontrendikasyonlar.

Yaşlanma karşıtı kremi Türkiye’daki en düşük fiyata yalnızca üreticinin resmi web sitesinden satın alabilirsiniz.. Üretici ürünü bir promosyon programına dahil ettiği için burada ürün% 50 indirimden yararlanır. Ancak üreticinin şartı sadece Türkiye’dan sipariş vermektir. Bu nedenle, ürünü %50 indirimle satın alabilmeniz için, kampanyadan yararlanabilmeniz için üreticinin web sitesinden çevrimiçi sipariş vermenizi ve orijinal ürünü ele geçirmenizi ve değil. sahte ve taklit bir ürüne sahip olmak. Kollagen Intensive’u Türkiye’daki eczanelerde, eczanelerde bile aramayın çünkü eczane zincirlerinde dağıtılmadı. Ancak ürünün popülaritesi arttıktan sonra, belki de üretici, ürünü belirtilen eczanelerde dağıtmak isteyecektir, ancak promosyon fiyatından satın alabileceğiniz konusunda size herhangi bir umut vermemektedir.

Kollagen Intensive doğal kırışıklık kremi – tedavi nasıl çalışır?

Kollagen Intensive, kırışıklıklar, yaşlılık lekeleri ve diğer cilt kusurları için krem ​​formunda %100 doğal içeriklerle oluşturulmuş devrim niteliğinde ve yenilikçi bir üründür. Yılan zehrinden elde edilen özel peptit nanopartiküller kaldırma etkisi yapar . Yüzün düz kaslarını gevşeterek, ifade ve yaş kırışıklıkları olan gözle görülür derin kıvrımları bile tam anlamıyla iter. Bir vitamin kompleksi, elastin, yumuşatıcı bileşenler yardımıyla cildin ek doygunluğu, kaşlar arasındaki, nazolabial üçgen bölgesindeki alanların yumuşatılmasına, göz çevresindeki kaz ayağının giderilmesine ve ayrıca gözlerinizin altında sonsuza kadar şişlik ve morarmaya yol açar. .

Yaşlanma karşıtı krem, tüm cilt yaşlanma sorunlarını çözer. Doğal bileşenlerin kombinasyonu, kelimenin tam anlamıyla içerideki her hücreyi besler ve ayrıca nem eksikliğini giderir, küçük yaraların ve çatlakların iyileşmesini hızlandırır. Yağ bezlerinin fonksiyonlarını iyileştirerek matlığın giderilmesine yardımcı olur, akne gelişimini engeller, siyah noktaları yok eder vb. Ayrıca yaşa bağlı veya edinilmiş hiperpigmentasyonla mücadele eden hafif beyazlatıcı bileşenler içerir .

Kremin hızlı bir yaşlanma karşıtı etkisi vardır, cilde ek beslenme sağlar, nemlendirir, iltihaplanma reaksiyonlarını önler, ultraviyole radyasyon dahil olumsuz dış etkilere karşı koruma sağlar, çok konsantre bir doğal bileşime sahiptir. Yenilikçi doğal tedavi, cildinizin parlaklığını ve nemini artırarak genç ve sağlıklı görünmesini sağlamanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca zararlı maddeler, kimyasallar içermez, sadece faydalı doğal maddeler içerir.

Tedavinin bileşimindeki aktif maddeler – broşür

Kollagen Intensive’un kaldırma etkisi , doğal ve güvenli bileşiminden kaynaklanır , bu nedenle krem, aşırı duyarlılık ve aşırı kuruluk veya yağlı cilt durumunda da kullanılabilir.

İşte kremin bileşimi:

  • Temp-Ake– Günümüzde Botox enjeksiyonlarına değerli bir alternatif haline gelen patentli bir peptit kompleksi. Yüz kaslarına nüfuz eden peptit bileşeni sinir uyarılarını bloke eder, hareketsizleştirir, kırışıklıkların görünümünü azaltır, yüzün ovalini pürüzsüzleştirir ve sıkılaştırır. Özellikle kaz ayakları ve alın ile kaş arası bölgedeki lekelere karşı etkilidir.
  • Hyaluronik Asit– Birçok yaşlanma karşıtı kozmetikte ana nem tutucu bileşen. Dermisin tüm hücrelerini suyla doyurur, boşlukları doldurur, cilt altı dokusunu daha yoğun ve yüzeyi pürüzsüz ve düzgün hale getirir. Ayrıca aşırı pul pul dökülmesini önler, ultraviyole radyasyona karşı koruma görevi görür ve diğer bileşenlerin derin katmanlara iletilmesini hızlandırır.
  • Üzüm Çekirdeği Ekstresi– Üzüm çekirdeği yağı mükemmel bir besin maddesi görevi görür. Serbest radikallerle savaşan ve solmayı önleyen güçlü doğal antioksidanlar içerirler. Ayrıca aşırı kuruluk, hassasiyet ve tahrişi önleyen A ve E vitaminlerini içerir.
  • Hidrolize Elastin– Bileşen, elyaftaki bağ dokusu liflerinin mukavemetini ve elastikiyetini korumak için gereklidir. Yüzün pürüzsüzlüğünü koruyan ve ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü engelleyen cildin bileşenidir.
  • Aloe Vera Yaprağı Ekstresi– Akne ve cilt iltihabına da yardımcı olan yumuşatıcı ve iyileştirici bir madde. Bakterisidal ve antiseptik etkilere sahiptir, toksinleri temizler, su dengesini düzenler, hoş bir şekilde tazeler ve fazla yağla savaşır.
  • Hindistan cevizi yağı– Yüzdeki cildi yumuşatır, kuruluğu önler ve ayrıca küçük çatlak ve yaraların iyileşmesini hızlandırır. Dezenfekte eder, dış ortamın olumsuz etkisini önleyen koruyucu film ile kaplar.
  • Papatya Özü– Kozmetik amaçlı yaygın olarak kullanılan güçlü bir antiseptik. Patojenik mikroorganizmaların çoğalmasını önleyebilir. Yüzeyi dezenfekte eder, iltihaplanma riskini azaltır.
  • Straits yaban mersini yaprağı ekstresi– Hücresel bileşen, doku yenilenme süreçlerini tetikler, göz, ağız, burun ve ayrıca alın çevresindeki küçük ve büyük kırışıklıkları yumuşatır. Kan dolaşımını hızlandırarak lenfleri arındırır ve bunun sonucunda şişlikler kaybolur. Hafif pigmentasyonu gidererek cildi aydınlatır.

Nasıl kullanılır – kremi kullanmanın doğru yolu, kontrendikasyonlar

Kollagen Intensive krem ​​kullanmadan önce etkili bir cilt temizliği yapılmalıdır. Ardından yüzünüzü ılık suyla durulayın ve bir havluyla kurulayın. Kremi alın, elmacık kemikleri, yanaklar ve çene üzerine uygulayın ve ardından tüm yüzeye ve boyun bölgesine yayın, cilt tarafından emilene kadar 2-3 dakika hafif masaj yapın. Prosedür akşamları günde bir kez yapılmalıdır.

Tedavi en az 28 gün sürdürülmelidir. Kırışıklıklar derin ise tedaviye devam edilebilir. Bileşiminde sadece %100 doğal bileşenler olması nedeniyle Kollagen Intensive’un herhangi bir kontrendikasyonu yoktur ve yan etki göstermez . Tek istisna, ürünün bileşenlerinden birine alerjisi olan kişilerdir.

Kollagen Intensive kremini Türkiye’da nerede bulabilirsiniz ve tam bir tedavinin maliyeti nedir? Fiyat eczaneleri, üreticinin sitesi, Trendyol

Kollagen Intensive’un Türkiye’daki en düşük fiyata yalnızca üreticinin web sitesinden satın alınabileceği ve Türkiye’dan sipariş verenlerin % 50 indirimden yararlanabileceği daha önce belirtilmişti , bu üreticinin bir koşulu. Doğrudan üreticinin resmi web sitesinden sipariş vererek, sipariş edilen ürünün orijinal olduğunu ve sahte olmadığını garanti etmiş olursunuz.

Ürün eczanelerimizde bile dağıtılmamıştır. Ürünün popülaritesi artarsa, Kollagen Intensive’un Türkiye’daki eczanelerde indirimli fiyattan değil, tam fiyattan veya daha yüksek bir fiyattan dağıtılma olasılığı vardır .

Bu tedaviyi kimler kullandı, sonuçlar gerçek mi? kullanıcı görüşleri, forumlar

Kollagen Intensive’un klinik testlerden geçtiğini ve sonuçların çok kesin olduğunu yazının başında belirtmiştim. Kadınların oldukça büyük bir yüzdesi , kırışıklıkları ve ince ifade çizgilerini , ayrıca cildin lekeli görünümünü ve göz altındaki şişlikleri başarıyla giderebilmiştir . Ürünün sadece %100 doğal içeriklerle üretildiği de kanıtlanmıştır. Doğal içeriği sayesinde kremin herhangi bir kontrendikasyonu yoktur ve yan etkilere neden olmaz. Dikkat, yalnızca ürünün bileşenlerinden birine alerjisi olan kişilerde mevcuttur.

Kullanıcılar, yorumlarında efektlerin şaşırtıcı ve doğru olduğunu iddia ediyor. Bazı sitelerde olumsuz yorumlar da var ama önemli değiller. Ancak uzmanlar tarafından yapılan klinik testlerin sonuçlarını, uzmanların görüşlerini ve kullanma talimatına göre kremi alıp kullanan kullanıcıların yorumlarını dikkate aldık. Ekibimiz, kremin etkinliği konusunda üretici firma tarafından verilen bilgilerin ve vaatlerin doğruluğuna güvenmektedir ancak biz bunların gerçekten gerçek olup olmadığını görmek istedik ve bu konuda ürünün gerçek olup olmadığına kendimizi inandırmak için kapsamlı araştırmalar yaptık. tam olarak ürünün açıkladığı gibi. üreticisi web sitesinde.

Nihai sonuç, ürünün gerçek bir gençleştirici etki sunduğu ve kremi güvenle tavsiye edebileceğimizdir. Bu nedenle tavsiyemiz, Kollagen Intensive’u yalnızca üreticinin web sitesinden güvenle satın almanızdır. Kullanma talimatındaki talimatlara ve üreticinin ek tavsiyelerine kesinlikle uyun.

Dr. Iliya Trendafilov

Director of the Research Center ``National Center for Medical Research'', doctor of medical sciences, winner of several national awards, therapist, nutritionist. Work experience: 42 years.